Kompleksowa realizacja paców zabaw, siłowni zewnętrznych oraz pól do minigolfa.

Slideshow Image 3 Slideshow Image 2

PLENERO
GRANTI, 41-503 Chorzów
ul. Kościuszki 63 lok. 122
tel./fax.: +48 32 771 29 01
tel. kom.: 535 333 690
e-mail: biuro@plenero.com.pl

www.plenero.com.pl

WARTOŚCI

Parafrazując stare chińskie przysłowie można śmiało powiedzieć:

JEŚLI CHCESZ BYĆ ZDROWY… TO BĄDŹ! Tyle. Tylko tyle i aż tyle.

Bo tak niewiele trzeba aby w podstawowy sposób zadbać o swoje zdrowie, kondycję i sprawność. Kilkanaście minut ruchu na świeżym powietrzu daje więcej, niż możemy sobie wyobrazić.

Trzeba zrobić tylko jedno: ZACZĄĆ!

  • ZDROWIE - Bo mamy tylko jedno i naprawdę WARTO odpowiednio wcześniej o nie zadbać. Lepiej zapobiegać niż potem leczyć. Każdy zna tą prawdę, niewielu tak postępuje…
  • AKTYWNOŚĆ - Kilka minut ruchu, wizyta na Zewnętrznej Siłowni PLENERO z przyjaciółmi, to naprawdę niewiele. Nie ma czasu?? Bynajmniej! To tylko wymówka. Wystarczy spróbować a naprawdę łatwo złapać tego pozytywnego bakcyla. Polecamy i wspomagamy!
  • ZABAWA - Uśmiech dziecka wartością najwyższą dla każdego rodzica. A te chwile spokoju spędzone na ławeczce przy Placu Zabaw PLENERO z ulubioną książką, kiedy pociecha oddaje się w wir wspaniałej zabawy – BEZCENNE ;)
  • BEZPIECZEŃSTWO - Są miejsca gdzie zapominamy o najmniejszych nawet lękach. Nie istnieje nic tylko JA. I tak jest naprawdę dobrze. I nieważne czy bawimy się z dziećmi na Placu Zabaw PLENERO, czy ćwiczymy ambitnie na Siłowni Plenerowej, czy też oddajemy się partyjce Minigolfa na polu wykonanym przez PLENERO. Wiemy, że oddajemy swoje emocje w naprawdę dobre ręce. Jest pewnie. Jest bezpiecznie. Jest rodzinnie.
  • RELAKS - Nie ma nic wspanialszego niż mała partyjka Mini Golfa, najlepiej w gronie rodziny czy przyjaciół. I nieważne kto wygra. Ważne aby zabawa była doskonała, radosna i bezpieczna, co gwarantują pola wykonane przez PLENERO. No dobrze… wynik też się liczy ;)

Sport, zabawa oraz gry - to MY!

PLENERO.com.pl

Zawsze do usług.