Kompleksowa realizacja paców zabaw, siłowni zewnętrznych oraz pól do minigolfa.

Slideshow Image 3 Slideshow Image 2

PLENERO
GRANTI, 41-503 Chorzów
ul. Kościuszki 63 lok. 122
tel./fax.: +48 32 771 29 01
tel. kom.: 535 333 690
e-mail: biuro@plenero.com.pl

www.plenero.com.pl

PLENERO

Naszym celem jest popularyzacja własnej marki PLENERO, której produkty oraz usługi w pełni zasługują na uwagę inwestorów, zainteresowanych nabyciem urządzeń rekreacyjnych, sportowych oraz zabawowych.

Każdego dnia w naszej pracy pragniemy sprostać rosnącym wymaganiom inwestorów oraz, co najważniejsze, codziennych użytkowników naszych urządzeń, zapewniając bezpieczną zabawę najmłodszym, owocną pracę nad sylwetką starszym oraz pełny relaks i odprężenie wszystkim bez wyjątku.

Zapewniamy, iż urządzenia PLENERO CAŁKOWICIE SPEŁNIAJĄ Państwa oczekiwania, dotyczące jakości oraz estetyki wykonania. Sprzęt produkowany jest z zachowaniem wszelkich norm dotyczących placów zabaw i urządzeń sportowych, a co najważniejsze jest odporny na warunki zewnętrzne oraz próby zniszczenia.

Produkty i usługi oferowane przez PLENERO charakteryzują się najkorzystniejszym współczynnikiem jakości do ceny, o czym przekonały się już setki inwestorów w kraju.

Jesteśmy więc przekonani, że jeżeli przyszłą inwestycję zrealizują Państwo z PLENERO, będą Państwo w pełni zadowoleni z najwyższej jakości urządzeń, których bezobsługowa i bezawaryjna praca przez długie lata, potrafi pozytywnie zaskoczyć każdego.

Oczywiście z przyjemnością będziemy służyć Państwu naszym doświadczeniem aby ostatecznie zaprojektować i wykonać dowolną inwestycję, dokładnie dostosowaną do Państwa potrzeb.

Zespół PLENERO