Kompleksowa realizacja paców zabaw, siłowni zewnętrznych oraz pól do minigolfa.

Slideshow Image 3 Slideshow Image 2

PLENERO
GRANTI, 41-503 Chorzów
ul. Kościuszki 63 lok. 122
tel./fax.: +48 32 771 29 01
tel. kom.: 535 333 690
e-mail: biuro@plenero.com.pl

www.plenero.com.pl

SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE PLENERO


PLENERO specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu i budowie siłowni zewnętrznych. Na życzenie klientów realizujemy zlecenia kompletne - projekt, sprzedaż, montaż, serwis - oraz wybiórcze, czyli na przykład wyłącznie sprzedaż urządzeń z dowozem na miejsce.

Urządzenia PLENERO charakteryzujące się bezawaryjną i bezobsługową pracą latami, stanowiąc doskonałe uzupełnienie wcześniejszych inwestycji. Miejsc, w których może zagościć PLENERO są tysiące: parki, spółdzielnie mieszkaniowe, skwery między blokami, place zabaw, obiekty sportowe, szkoły, hotele, pensjonaty a nawet przydomowe ogródki.

Generalnie wszelkie proponowane przez PLENERO urządzenia możemy podzielić na 2 główne kategorie, co znacznie ułatwi wybór odpowiedniego zestawu przez inwestora:

  • SIŁA do której zaliczamy wszelkie przyrządy dbające o rozwój tkanki mięśniowej.
  • KONDYCJA czyli urządzenia odpowiedzialne za ogólną sprawność, rozciąganie i relaks.

W naszej pracy stawiamy nie tylko na estetykę i wysoką jakość wyrobów, priorytetowo traktując zachowanie wszelkich zasad bezpiecznego użytkowania. Cały asortyment posiada wymagane certyfikaty oraz jest zgodny z europejskimi normami.

Naszym klientom zapewniamy też wszelką fachową pomoc, od samego początku do szczęśliwego zakończenia planowanej inwestycji. Nie zapominamy też o doskonałej obsłudze posprzedażowej czy serwisowej.