Kompleksowa realizacja paców zabaw, siłowni zewnętrznych oraz pól do minigolfa.

Slideshow Image 3 Slideshow Image 2

PLENERO
GRANTI, 41-503 Chorzów
ul. Kościuszki 63 lok. 122
tel./fax.: +48 32 771 29 01
tel. kom.: 535 333 690
e-mail: biuro@plenero.com.pl

www.plenero.com.pl

PARABOLICZNA ŚCINAKA DO TENISA


Kiedy jest rakieta a brakuje przeciwnika.

Paraboliczne ŚCIANKI DO TENISA od PLENERO to eleganckie, ekonomiczne, pozornie proste, a jednocześnie doskonałe rozwiązanie. Nawet niewielką przestrzeń można dzięki nim przekuć w prawdziwy Wimbledon z niełatwym przeciwnikiem – samym sobą.

Ich specjalnie dobrany kształt sprawia, że piłka odbita zbyt nisko lub za wysoko powraca na rakietę trenującego. Zainstalowana w linii ogrodzenia boiska wielofunkcyjnego lub kortu znacząco podnosi funkcjonalność obiektu. Jednak ŚCIANKI PLENERO nie muszą być zlokalizowane wyłącznie na korcie – są to całkowicie niezależne rozwiązania zarówno sportowe, jak i rekreacyjne.

Trwałe materiały wykorzystane do budowy ŚCIANEK do tenisa PLENERO są gwarancją trwałości i niezawodności. Nie ma tu absolutnie żadnego elementu narażonego na awarie, a całość dostarcza masę radości zarówno początkującym, jak i zaawansowanym tenisistom.
W przeciwieństwie do konkurencji, nasze ŚCIANKI montowane są na bezpiecznym i pewnym fundamencie a konstrukcja nośna zapewnia im całkowitą stabilność. Dlatego ŚCIANKOM PLENERO nie jest straszny potężny wiatr czy niepożądane działanie osób trzecich.

Wbrew pozorom inwestycja ta nie wymaga nakładu znaczących środków a mogą one doskonale wzbogacić istniejące strefy relaksu dla mieszkańców miast i gmin. Mogą być również zyskownym źródłem dochodu dla inwestorów.