Kompleksowa realizacja paców zabaw, siłowni zewnętrznych oraz pól do minigolfa.

Slideshow Image 3 Slideshow Image 2

PLENERO
GRANTI, 41-503 Chorzów
ul. Kościuszki 63 lok. 122
tel./fax.: +48 32 771 29 01
tel. kom.: 535 333 690
e-mail: biuro@plenero.com.pl

www.plenero.com.pl

pola do minigolfa plenero minigolf montaż pól do minigolfa producent minigolf pola minigolfowe

POLA DO MINIGOLFA PLENERO

W MINIGOLFA można grać wszędzie tam, gdzie przygotowano odpowiednie pola. Wystarczy naprawdę niewielka umiejętnie zagospodarowana przestrzeń a nawet nie do końca korzystne warunki atmosferyczne, nie stanowią przeszkody w rozegraniu partyjki z przyjaciółmi. Niepotrzebne są też wielkie umiejętności - wystarczy chęć do zabawy i uśmiech na twarzy.

PLENERO zajmuje się produkcją, sprzedażą i wynajmem pól do minigolfa wraz z niezbędnym osprzętem.

Pola do MINIGOLFA na terenie Państwa gminy, miasta czy osiedla mieszkaniowego, będą stanowiły doskonałe uzupełnienie placów zabaw lub siłowni plenerowych. Wspaniale wkomponują się również w teren Państwa ośrodka wypoczynkowego czy ogródka letniego przy restauracji.

MINI GOLF marki PLENERO zapewni też wspaniałą zabawę na pikniku, spotkaniu integracyjnym czy imprezie rodzinnej.

A co najważniejsze – wbrew pozorom – nie jest to wcale inwestycja znacznie kosztowniejsza, niż średniej wielkości plac zabaw! Dlatego WARTO zainteresować się poznaniem szczegółów.
Chętnie przygotujemy dla Państwa odpowiednią ofertę, dostosowaną do potrzeb, zasobności budżetu oraz wielkości przeznaczonego terenu.

MINIGOLF stwarza też doskonałą okazję do stworzenia zyskownego przedsięwzięcia!
Wystarczy niewielka inwestycja, sporo chęci i zapału do pracy twórczej oraz odpowiednie miejsce, na którym powstanie pole wraz z małą infrastrukturą gastronomiczną, powielającą dochody z płatnego wstępu.

SERDECZNIE POLECAMY!